Ronde verzendkoker ⌀ 100 mm x ↔ 730/750 mm
Artikelnr:
47000378
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 2,05€ 2,48
Per Stuk
Witte ronde verzendkoker 100 x 730 mm van stevig massief karton met pluggen. Verpakt in dozen, direct uit voorraad leverbaar.
Op voorraad
- Massief karton
- Inclusief pluggen
- Sterke wanddikte
Jij betaalt
€ 3,15
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 94,50
Excl. BTW
€ 114,35
Incl. BTW
- V.a. per stuk
Productomschrijving
Deze verzendkoker van 100 x 730 mm is gemaakt van wit massief karton met een wanddikte van 2,25 mm. De ronde vorm en stevige wand beschermen je documenten tegen kreuken en indeuken. De pluggen zijn inbegrepen en zorgen voor een nette afsluiting. De kokers zijn verpakt in dozen, wat opslag en verwerking vergemakkelijkt. Ideaal voor het verzenden van opgerolde posters, tekeningen of drukwerk dat representatief moet aankomen.
Specificaties
| Artikelnummer | 47000378 |
|---|---|
| Gewicht | 450 g |
| Lengte binnenmaat (in mm) | Nee |
| Lengte | 750 mm |
| Breedte | 100 mm |
| Wanddikte | 2,25 mm |
| Diameter | 100 mm |
| Pallethoeveelheid | 120 |
| Materiaal | Papier + PP |
| Productkleur | Wit |