Ronde verzendkoker ⌀ 40 mm x ↔ 430/450 mm
Artikelnr:
47000151
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 0,52€ 0,63
Per Stuk
Ronde verzendkoker 40 x 430 mm van wit massief karton met pluggen A2 & A3 formaat. Stevig, representatief en verpakt in dozen. Geschikt voor opgerolde documenten.
Op voorraad
- Massief karton
- Inclusief pluggen
- Sterke wanddikte
Jij betaalt
€ 0,81
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 64,80
Excl. BTW
€ 78,41
Incl. BTW
- V.a. per stuk
Productomschrijving
Deze ronde verzendkoker van 40 x 430 mm is gemaakt van wit massief karton met een wanddikte van 1,6 mm. De stevige constructie beschermt opgerolde documenten effectief tegen kreuken en indeuken. De koker wordt afgesloten met pluggen, die bij de prijs zijn inbegrepen. Dankzij de verpakking in dozen is opslag en intern transport eenvoudig. Ideaal voor het verzenden van drukwerk en posters van A2 & A3 formaat.
Specificaties
| Artikelnummer | 47000151 |
|---|---|
| Gewicht | 72 g |
| DIN formaat | A2 / A3 |
| Lengte binnenmaat (in mm) | 430 mm |
| Lengte | 450 mm |
| Breedte | 40 mm |
| Wanddikte | 1,6 mm |
| Diameter | 40 mm |
| Pallethoeveelheid | 960 |
| Materiaal | Papier + PP |
| Productkleur | Wit |