Ronde verzendkoker ⌀ 50 mm x ↔ 630/650mm
Artikelnr:
47000766
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 0,74€ 0,90
Per Stuk
Ronde verzendkoker 50 x 630 mm van stevig bruin karton met pluggen A1 & A2 formaat. Verpakt in dozen, geschikt voor opgerolde documenten. Direct uit voorraad leverbaar.
Op voorraad
- Verschillende lengtes
- Robuust bruin karton
- Stevige wanddikte
Jij betaalt
€ 1,14
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 59,28
Excl. BTW
€ 71,73
Incl. BTW
- V.a. per stuk
Productomschrijving
Deze ronde verzendkoker van 50 x 630 mm is gemaakt van stevig bruin karton met een wanddikte van 1,6 mm. De koker is geschikt voor het veilig versturen van opgerolde documenten, posters of tekeningen van A1 & A2 formaat. De doppen zijn inbegrepen, zodat je de koker direct kunt gebruiken. De levering in dozen maakt opslag en verwerking eenvoudig. Ideaal voor toepassingen waarbij bescherming tegen kreuken en indeuken belangrijk is. Representatief en geschikt voor hergebruik.
Specificaties
| Artikelnummer | 47000766 |
|---|---|
| Gewicht | 131 g |
| DIN formaat | A1 / A2 |
| Lengte binnenmaat (in mm) | 630 mm |
| Lengte | 650 mm |
| Breedte | 50 mm |
| Wanddikte | 1,6 mm |
| Diameter | 50 mm |
| Pallethoeveelheid | 624 |
| Materiaal | Papier + PP |
| Productkleur | Bruin |