Ronde verzendkoker ⌀ 60 mm x ↔ 630/650 mm
Artikelnr:
47000772
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 0,83€ 1,00
Per Stuk
Ronde verzendkoker 60 x 630 mm van stevig bruin karton met pluggen A1 & A2 formaat. Verpakt in dozen, geschikt voor opgerolde documenten. Direct uit voorraad leverbaar.
Op voorraad
- Verschillende lengtes
- Robuust bruin karton
- Stevige wanddikte
Jij betaalt
€ 1,28
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 49,92
Excl. BTW
€ 60,40
Incl. BTW
- V.a. per stuk
Productomschrijving
Deze ronde verzendkoker van 60 x 630 mm is gemaakt van stevig bruin karton met een wanddikte van 1,6 mm. De koker is geschikt voor het veilig versturen van opgerolde documenten, posters of tekeningen van A1 & A2 formaat. De doppen zijn inbegrepen, zodat je de koker direct kunt gebruiken. De levering in dozen maakt opslag en verwerking eenvoudig. De dikke wand voorkomt kreuken en indeuken, waardoor je inhoud goed beschermd blijft tijdens transport.
Specificaties
| Artikelnummer | 47000772 |
|---|---|
| Gewicht | 157 g |
| DIN formaat | A1 / A2 |
| Lengte binnenmaat (in mm) | 630 mm |
| Lengte | 650 mm |
| Breedte | 60 mm |
| Wanddikte | 1,6 mm |
| Diameter | 60 mm |
| Pallethoeveelheid | 468 |
| Materiaal | Papier + PP |
| Productkleur | Bruin |