Ronde verzendkoker ⌀ 70 mm x ↔ 830/850 mm
Artikelnr:
47000377
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 1,32€ 1,60
Per Stuk
Witte ronde verzendkoker 70 x 830 mm van massief karton met pluggen A0 formaat. Verpakt in dozen, direct klaar voor gebruik en uit voorraad leverbaar.
Op voorraad
- Massief karton
- Inclusief pluggen
- Sterke wanddikte
Jij betaalt
€ 2,03
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 109,62
Excl. BTW
€ 132,64
Incl. BTW
- V.a. per stuk
Productomschrijving
Deze verzendkoker van 70 x 830 mm is gemaakt van wit massief karton met een wanddikte van 1,6 mm. De ronde vorm en stevige wand beschermen je opgerolde documenten tegen kreuken en indeuken. De pluggen zijn inbegrepen, zodat je de koker direct kunt gebruiken. Verpakt in dozen voor efficiënte opslag en verwerking. Ideaal voor het verzenden van posters, tekeningen of ander drukwerk dat onbeschadigd moet aankomen van A0 formaat.
Specificaties
| Artikelnummer | 47000377 |
|---|---|
| Gewicht | 239 g |
| DIN formaat | A0 |
| Lengte binnenmaat (in mm) | 830 mm |
| Lengte | 850 mm |
| Breedte | 70 mm |
| Wanddikte | 1,6 mm |
| Diameter | 70 mm |
| Pallethoeveelheid | 216 |
| Materiaal | Papier + PP |
| Productkleur | Wit |