RS-Schuimprofiel 320 m x 29 x 37 mm
Artikelnr:
44003564
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 156,00€ 188,76
Per Rol
RS-schuimprofiel van 320 meter lang, 29 x 37 mm met 14 mm dik schuim. Beschermt smalle randen van breekbare platen tijdens transport.
Op voorraad
- Beschermd randen
- Schuim met buffer
- Volledig gerecycled
Jij betaalt
€ 222,00
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 222,00
Excl. BTW
€ 268,62
Incl. BTW
- V.a. per rol
Productomschrijving
Dit schuimprofiel van 320 meter lang met afmeting 29 x 37 mm en een schuimdikte van 14 mm is geschikt voor het beschermen van smalle randen van breekbare platen. Het profiel klemt stevig om het product en biedt bescherming tegen stoten, vallen en schuiven. Gemaakt van PE-schuim met een densiteit van 33 ± 3 kg/m³. Flexibel, waterafstotend, herbruikbaar en eenvoudig op maat te snijden. Kleur: ocean green (kan licht variëren).
Specificaties
| Artikelnummer | 44003564 |
|---|---|
| Lengte | 320 m |
| Breedte | 29 mm |
| Hoogte | 37 mm |
| Dikte | 14 mm |
| Pallethoeveelheid | 4 |
| Percentage gerecycled materiaal | 100 |
| Materiaal | PE |
| Productkleur | Ocean green |