RS-Schuimprofiel 400 m x 26 x 33 mm
Artikelnr:
44003561
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 159,00€ 192,39
Per Rol
RS-schuimprofielvan 400 meter lang, 26 x 33 mm met 16 mm dik schuim. Beschermt smalle randen van breekbare platen tijdens transport.
Niet op voorraad
- Beschermd randen
- Schuim met buffer
- Volledig gerecycled
Jij betaalt
€ 227,00
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 227,00
Excl. BTW
€ 274,67
Incl. BTW
- V.a. per rol
Productomschrijving
Dit schuimprofiel van 400 meter lang met afmeting 26 x 33 mm en circa 16 mm dik schuim is ideaal voor het beschermen van smalle randen van breekbare platen. Het profiel klemt stevig om de rand en biedt uitstekende bescherming tegen stoten, vallen en schuiven. Gemaakt van PE-schuim met een densiteit van 33 ± 3 kg/m³. Flexibel, waterafstotend, herbruikbaar en geproduceerd uit 100% gerecycled materiaal. Kleur: ocean green (kan licht variëren).
Specificaties
| Artikelnummer | 44003561 |
|---|---|
| Lengte | 400 m |
| Breedte | 26 mm |
| Hoogte | 33 mm |
| Dikte | 16 mm |
| Pallethoeveelheid | 3 |
| Percentage gerecycled materiaal | 100 |
| Materiaal | PE |
| Productkleur | Ocean green |