Schuimtape enkelzijdig 25 m x 100 mm-↨ High Tack
Artikelnr:
08000443
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 22,90€ 27,71
Per Rol
Schuimtape enkelzijdig 25 m x 100 mm (2 mm) met High Tack hecht sterk, beschermt oppervlakken en laat geen lijmresten achter.
Op voorraad
- Zelfklevend PE-foam
- Scheurt niet
- Flexibel & verwijderbaar
Jij betaalt
€ 38,20
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 114,60
Excl. BTW
€ 138,67
Incl. BTW
- V.a. per rol
Productomschrijving
Deze schuimtape enkelzijdig van 25 meter lang en 100 mm breed met een dikte van 2 mm is voorzien van een High Tack lijmlaag. Het zelfklevende PE-foam biedt sterke hechting en beschermt kwetsbare randen en oppervlakken tegen schade. De tape scheurt niet, is flexibel en eenvoudig te verwijderen zonder lijmresten. Ideaal voor toepassingen waarbij een stevige bevestiging en betrouwbare bescherming vereist zijn.
Specificaties
| Artikelnummer | 08000443 |
|---|---|
| Lijmsoort | Acryl |
| Pallethoeveelheid | 216 |
| Diameter kern | 76 mm |
| Dispenser | Hand |
| Foliedikte | 2 mm |
| Materiaal | PE |
| Productkleur | Wit |
| Rollengte | 25 m |
| Rolbreedte | 100 mm |