Schuimtape enkelzijdig 25 m x 100 mm-↨ Low Tack
Artikelnr:
08000463
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 21,54€ 26,06
Per Rol
Schuimtape enkelzijdig 25 m x 100 mm (2 mm) met Low Tack hecht licht, beschermt oppervlakken en is eenvoudig te verwijderen zonder lijmresten.
Op voorraad
- Zelfklevend PE-foam
- Scheurt niet
- Flexibel & verwijderbaar
Jij betaalt
€ 35,90
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 107,70
Excl. BTW
€ 130,32
Incl. BTW
- V.a. per rol
Productomschrijving
Deze schuimtape enkelzijdig van 25 meter lang en 100 mm breed met een dikte van 2 mm is voorzien van een Low Tack lijmlaag. Het zelfklevende PE-foam biedt lichte hechting en beschermt kwetsbare randen en oppervlakken tegen schade. De tape is flexibel, scheurt niet en laat zich eenvoudig verwijderen zonder lijmresten. Ideaal voor tijdelijke toepassingen waarbij een zachte, verwijderbare bevestiging gewenst is.
Specificaties
| Artikelnummer | 08000463 |
|---|---|
| Lijmsoort | Acryl |
| Pallethoeveelheid | 216 |
| Diameter kern | 76 mm |
| Dispenser | Hand |
| Foliedikte | 2 mm |
| Materiaal | PE |
| Productkleur | Blauw |
| Rollengte | 25 m |
| Rolbreedte | 100 mm |