Schuimtape enkelzijdig 25 m x 100 mm-↨ Medium Tack
Artikelnr:
08000453
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 22,46€ 27,18
Per Rol
Schuimtape enkelzijdig 25 m x 100 mm (2 mm) is flexibel, zelfklevend en verwijderbaar. Ideaal voor het beschermen van randen en oppervlakken.
Op voorraad
- Zelfklevend PE-foam
- Scheurt niet
- Flexibel & verwijderbaar
Jij betaalt
€ 37,50
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 112,50
Excl. BTW
€ 136,13
Incl. BTW
- V.a. per rol
Productomschrijving
Deze schuimtape enkelzijdig van 25 meter lang en 100 mm breed met een dikte van 2 mm is gemaakt van flexibel PE-foam en voorzien van een medium tack lijmlaag. De tape beschermt kwetsbare randen en oppervlakken effectief tegen schade en is eenvoudig te verwijderen zonder lijmresten. Dankzij de stevige structuur scheurt de tape niet en is hij geschikt voor tijdelijke toepassingen. Ideaal voor verwerking, opslag of transport.
Specificaties
| Artikelnummer | 08000453 |
|---|---|
| Lijmsoort | Acryl |
| Pallethoeveelheid | 216 |
| Diameter kern | 76 mm |
| Dispenser | Hand |
| Foliedikte | 2 mm |
| Materiaal | PE |
| Productkleur | Wit |
| Rollengte | 25 m |
| Rolbreedte | 100 mm |