Sluittape PVC 66 m x 19 mm (PVC-solvent ↕︎32 µm) ⌀ 76 mm
Artikelnr:
08000994
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 1,30€ 1,57
Per Rol
Witte PVC tape 66 m x 19 mm met solventlijm. Hecht direct, rolt soepel af en is geschikt voor zakken sluiten met zakkensluiter.
Op voorraad
- Sterke PVC-tape
- Directe kleefkracht
- Geruisloos afrollen
Jij betaalt
€ 1,86
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 178,56
Excl. BTW
€ 216,06
Incl. BTW
- V.a. per rol
Productomschrijving
Deze witte PVC tape van 66 meter lang en 19 mm breed is voorzien van een rubbersolvent lijmlaag die direct en stevig hecht. De tape rolt soepel en geruisloos af, wat prettig werkt bij het sluiten van zakken. Dankzij het sterke en elastische materiaal is deze tape uitstekend te gebruiken in combinatie met een zakkensluiter. Ideaal voor een nette en efficiënte afwerking van kleine tot middelgrote zakken.
Specificaties
| Artikelnummer | 08000994 |
|---|---|
| Gewicht | 90 g |
| Lijmsoort | Solvent |
| Pallethoeveelheid | 5760 |
| Diameter kern | 76 mm |
| Dispenser | Hand |
| Foliedikte | 32 micron |
| Materiaal | PVC |
| Productkleur | Wit |
| Rollengte | 66 m |
| Rolbreedte | 19 mm |