Tape Papier masking 50 m x 25 mm
Artikelnr:
08000801
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 0,87€ 1,05
Per Rol
Masking tape van gecrêpt papier met lichte plakkracht. Breedte 25 mm, rollengte 50 meter. Laat geen lijmresten achter en is makkelijk met de hand te scheuren.
Op voorraad
- Makkelijk scheurbaar
- Verwijder zonder lijm
- Lichte plakkracht
Jij betaalt
€ 1,44
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 103,68
Excl. BTW
€ 125,45
Incl. BTW
- V.a. per rol
Productomschrijving
Deze masking tape van 25 mm breed en 50 meter lang is gemaakt van gecrêpt papier en voorzien van een hotmelt lijmlaag. De tape is makkelijk met de hand te scheuren en laat geen lijmresten achter. Dankzij de lichte plakkracht is hij geschikt voor tijdelijke toepassingen zoals markeren, bundelen of afplakken. Je gebruikt hem zonder gereedschap, ook op gevoelige oppervlakken en in vochtige of warme omstandigheden. Kleur: crème.
Specificaties
| Artikelnummer | 08000801 |
|---|---|
| Gewicht | 140 g |
| Lijmsoort | Hotmelt |
| Pallethoeveelheid | 4320 |
| Diameter kern | 76 mm |
| Dispenser | Hand |
| Foliedikte | 57 grams |
| Materiaal | Papier |
| Productkleur | Creme |
| Rollengte | 50 m |
| Rolbreedte | 25 mm |