Tape Papier masking 50 m x 50 mm
Artikelnr:
08000803
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 1,85€ 2,24
Per Rol
Masking tape van gecrêpt papier met lichte plakkracht. Breedte 50 mm, rollengte 50 meter. Laat geen lijmresten achter en is makkelijk met de hand te scheuren.
Op voorraad
- Makkelijk scheurbaar
- Verwijder zonder lijm
- Lichte plakkracht
Jij betaalt
€ 3,08
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 110,88
Excl. BTW
€ 134,16
Incl. BTW
- V.a. per rol
Productomschrijving
Deze masking tape van 50 mm breed en 50 meter lang is gemaakt van gecrêpt papier en voorzien van een hotmelt lijmlaag. Dankzij de lichte plakkracht en het makkelijk te scheuren materiaal is deze tape ideaal voor tijdelijke toepassingen zoals markeren, bundelen of afplakken. Je gebruikt de tape zonder gereedschap en verwijdert hem zonder lijmresten. Geschikt voor gebruik op gevoelige oppervlakken, ook bij warmte of vochtige omstandigheden. Kleur: crème.
Specificaties
| Artikelnummer | 08000803 |
|---|---|
| Gewicht | 280 g |
| Lijmsoort | Hotmelt |
| Pallethoeveelheid | 2160 |
| Diameter kern | 76 mm |
| Dispenser | Hand |
| Foliedikte | 55 grams |
| Materiaal | Papier |
| Productkleur | Creme |
| Rollengte | 50 m |
| Rolbreedte | 50 mm |