Tesa tape breedte 50 mm-rollengte 66 m-↕︎ 25 µm
Artikelnr:
08000575
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 2,23€ 2,70
Per Rol
Tesa 4280 PP tape 66 m x 50 mm. Hotmeltbelijmd, transparant en geschikt voor dozen tot 15 kg bij normaal transport.
Niet op voorraad
- vertouwd
- sterk
- premium
Jij betaalt
€ 3,19
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 114,84
Excl. BTW
€ 138,96
Incl. BTW
- V.a. per rol
Productomschrijving
Tesa 4280 is een transparante tape van 66 meter lang en 50 mm breed, gemaakt van PP met een hotmelt belijming. De tape is 25 micron dik en biedt een hoge kleefkracht en goede treksterkte. Ideaal voor het afsluiten van dozen tot 15 kg onder normale transportomstandigheden. Dankzij de premium afwerking en betrouwbare prestaties is deze tape geschikt voor dagelijks gebruik. Verwerk je eenvoudig met een dispenser.
Specificaties
| Artikelnummer | 08000575 |
|---|---|
| Gewicht | 240 g |
| Lijmsoort | Hotmelt |
| Pallethoeveelheid | 1584 |
| Diameter kern | 76 mm |
| Dispenser | Hand |
| Foliedikte | 25 micron |
| Materiaal | PP |
| Productkleur | Transparant |
| Rollengte | 66 m |
| Rolbreedte | 50 mm |