U-Schuimprofiel 2 m x 16 x 30 mm
Artikelnr:
44003580
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 0,75€ 0,91
Per Stuk
U profiel van 2 meter met afmeting 16 x 30 mm en 7 mm dik schuim. Beschermt middelgrote randen tijdens transport en opslag.
Op voorraad
- Hoge klemkracht
- Herbruikbaar
- Makkelijk snijdbaar
Jij betaalt
€ 0,94
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 235,00
Excl. BTW
€ 284,35
Incl. BTW
- V.a. per stuk
Productomschrijving
Dit schuimprofiel in u vorm is 2 meter lang en heeft een afmeting van 16 x 30 mm met een schuimdikte van 7 mm. Het profiel is geschikt voor het beschermen van middelgrote randen van producten zoals meubels of panelen. Dankzij de hoge klemkracht blijft het stevig zitten. Gemaakt van PE-schuim met een densiteit van 33 ± 3 kg/m³. Flexibel, waterafstotend, herbruikbaar en eenvoudig op maat te snijden. Kleur: ocean green.
Specificaties
| Artikelnummer | 44003580 |
|---|---|
| Lengte | 2 m |
| Breedte | 16 mm |
| Hoogte | 30 mm |
| Dikte | 7 mm |
| Pallethoeveelheid | 1000 |
| Percentage gerecycled materiaal | 100 |
| Materiaal | PE |
| Productkleur | Ocean green |