U-Schuimprofiel 2 m x 58 x 64 mm
Artikelnr:
44003585
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 2,37€ 2,87
Per Stuk
U profiel van flexibel schuim, 2 meter lang en 58 x 64 mm groot met 14 mm dikte. Beschermt middelgrote randen en hoeken.
Op voorraad
- Hoge klemkracht
- Herbruikbaar
- Makkelijk snijdbaar
Jij betaalt
€ 2,96
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 148,00
Excl. BTW
€ 179,08
Incl. BTW
- V.a. per stuk
Productomschrijving
Dit schuimprofiel in u vorm is 2 meter lang en heeft een afmeting van 58 x 64 mm met een schuimdikte van 14 mm. Het profiel is geschikt voor het beschermen van middelgrote randen en hoeken van bijvoorbeeld meubels, panelen of deuren. Dankzij de hoge klemkracht blijft het stevig zitten. Gemaakt van PE-schuim met een densiteit van 33 ± 3 kg/m³. Flexibel, waterafstotend, herbruikbaar en eenvoudig op maat te snijden. Kleur: ocean green.
Specificaties
| Artikelnummer | 44003585 |
|---|---|
| Lengte | 2 m |
| Breedte | 58 mm |
| Hoogte | 64 mm |
| Dikte | 14 mm |
| Pallethoeveelheid | 200 |
| Percentage gerecycled materiaal | 100 |
| Materiaal | PE |
| Productkleur | Ocean green |