UN doos dubbelgolf 275 x 195 x 300 mm
Artikelnr:
07001873
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 6,92€ 8,37
Per Stuk
Dubbelgolf UN-doos van 275 x 195 x 300 mm, UN-gecertificeerd en plano geleverd voor het veilig verpakken van gevaarlijke stoffen tot en met 10 kg.
Op voorraad
- UN-goedkeurd
- Stevig dubbelgolf
- Compact formaat
Jij betaalt
€ 10,64
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 53,20
Excl. BTW
€ 64,37
Incl. BTW
- V.a. per stuk
Productomschrijving
Deze UN gekeurde doos van 275 x 195 x 300 mm is gemaakt van stevig dubbelgolf karton en geschikt voor het veilig verpakken van gevaarlijke stoffen tot en met 10 kg. De doos voldoet aan internationale voorschriften voor transport over weg, spoor, zee en lucht. Je sluit de doos eenvoudig met tape of papieren plakband. Binnenverpakking zoals zakken en opvulmateriaal wordt apart geleverd. De doos is plano geleverd en voorzien van een duidelijk zichtbaar UN-label.
Specificaties
| Artikelnummer | 07001873 |
|---|---|
| Lengte binnenmaat (in mm) | 275 mm |
| Breedte binnenmaat (in mm) | 195 mm |
| Hoogte binnenmaat (in mm) | 300 mm |
| Aantal golven | Dubbele golf |
| Pallethoeveelheid | 160 |
| Materiaal | Karton |
| Productkleur | Bruin |
| Volume | 16,1 dm³ |