UN doos enkelgolf 175 x 175 x 310 mm
Artikelnr:
07000872
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 2,83€ 3,42
Per Stuk
UN gekeurde doos van 175 x 175 x 310 mm, enkelgolf karton, plano geleverd en geschikt voor gevaarlijke stoffen tot en met 5 kg.
Op voorraad
- Gekeurd voor UN
- Gevaarstofverpakking
- Plano geleverd
Jij betaalt
€ 4,36
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 65,40
Excl. BTW
€ 79,13
Incl. BTW
- V.a. per stuk
Productomschrijving
Deze UN gekeurde doos van 175 x 175 x 310 mm is gemaakt van stevig enkelgolf karton en geschikt voor het veilig verpakken van gevaarlijke stoffen tot en met 5 kg. De doos voldoet aan internationale transportvoorschriften voor weg, spoor, zee en lucht. Je sluit de doos eenvoudig met tape of papieren plakband. Binnenverpakking zoals zakken en opvulmateriaal wordt niet meegeleverd. De doos is plano geleverd en voorzien van een duidelijk UN-keurmerk.
Specificaties
| Artikelnummer | 07000872 |
|---|---|
| Lengte binnenmaat (in mm) | 175 mm |
| Breedte binnenmaat (in mm) | 175 mm |
| Hoogte binnenmaat (in mm) | 310 mm |
| Aantal golven | Enkele golf |
| Pallethoeveelheid | 1080 |
| Materiaal | Karton |
| Productkleur | Bruin |
| Volume | 9,5 dm³ |