Versterkte papieren tape breedte 50 mm-rollengte 25 m-↕︎ 105 grams
Op voorraad
- gerecycled
- hoge kleefkracht
- sterk kraft
- V.a. per rol
Productomschrijving
Deze bruine tape van 25 meter lang en 50 mm breed is gemaakt van extra sterk kraftpapier van 105 grams met glasvezeldraden. De tape is voorzien van een hotmeltlijm met hoge en directe kleefkracht. Dankzij het gerecyclede papier is dit een minder milieubelastende keuze voor het sluiten van kartonnen dozen. De tape is zelfklevend, scheurvast en geschikt voor gebruik met een dispenser. Kies de juiste maat in de tabel en bestel direct uit voorraad.
Specificaties
| Artikelnummer | 08010001 |
|---|---|
| Gewicht | 250 g |
| Kwaliteit gram per m2 | 105 |
| Lijmsoort | Hotmelt |
| Pallethoeveelheid | 1440 |
| Diameter kern | 76 mm |
| Dispenser | Hand |
| Materiaal | Papier |
| Productkleur | Bruin |
| Rollengte | 25 m |
| Rolbreedte | 50 mm |