Vierkante verzendkoker 100 x 100 x 800 mm
Artikelnr:
07001412
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 1,53€ 1,85
Per Stuk
Vierkante verzendkoker van 100 x 100 x 800 mm in stevig enkelgolfkarton. Past in. Plano geleverd en eenvoudig op te zetten.
Op voorraad
- Past in type B koker
- Stevig enkelgolfkarton
- Eenvoudig op te zetten
Jij betaalt
€ 2,19
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 32,85
Excl. BTW
€ 39,75
Incl. BTW
- V.a. per stuk
Productomschrijving
Deze verzendkoker van 100 x 100 x 800 mm is gemaakt van stevig bruin enkelgolfkarton. Je gebruikt hem los of combineert hem met voor extra lengte. Dankzij de vierkante vorm rolt de koker niet weg en is hij makkelijk stapelbaar. De plano levering bespaart opslagruimte. Je zet de koker eenvoudig op en sluit hem af met tape.
Specificaties
| Artikelnummer | 07001412 |
|---|---|
| Gewicht | 195 g |
| Lengte binnenmaat (in mm) | 100 mm |
| Breedte binnenmaat (in mm) | 100 mm |
| Hoogte binnenmaat (in mm) | 800 mm |
| Aantal golven | Enkele golf |
| Koker type | Type A1 |
| Pallethoeveelheid | 1200 |
| Percentage gerecycled materiaal | 85 |
| Materiaal | Karton |
| Productkleur | Bruin |