Vierkante verzendkoker 150 x 150 x 1.000 mm
Artikelnr:
07001011
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 2,35€ 2,84
Per Stuk
Vierkante verzendkoker van 150 x 150 x 1.000 mm in stevig enkelgolfkarton. Past in. Plano geleverd en eenvoudig op te zetten.
Op voorraad
- Past in type B koker
- Stevig enkelgolfkarton
- Eenvoudig op te zetten
Jij betaalt
€ 3,35
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 50,25
Excl. BTW
€ 60,80
Incl. BTW
- V.a. per stuk
Productomschrijving
Deze verzendkoker van 150 x 150 x 1.000 mm is gemaakt van stevig bruin enkelgolfkarton en biedt bescherming voor langwerpige producten tot en met 1000 mm. Je gebruikt hem los of schuift hem in voor extra lengte. De vierkante vorm voorkomt wegrollen en maakt stapelen eenvoudig. Dankzij de plano levering bespaar je opslagruimte. Sluiten doe je met tape voor een veilige verzending.
Specificaties
| Artikelnummer | 07001011 |
|---|---|
| Lengte binnenmaat (in mm) | 150 mm |
| Breedte binnenmaat (in mm) | 150 mm |
| Hoogte binnenmaat (in mm) | 1000 mm |
| Aantal golven | Enkele golf |
| Koker type | Type B1 |
| Pallethoeveelheid | 810 |
| Percentage gerecycled materiaal | 85 |
| Materiaal | Karton |
| Productkleur | Bruin |