Vierkante verzendkoker 150 x 150 x 800 mm
Artikelnr:
07001112
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 1,86€ 2,25
Per Stuk
Vierkante verzendkoker van 150 x 150 x 800 mm in stevig enkelgolfkarton. Past in. Plano geleverd en eenvoudig op te zetten.
Op voorraad
- Past in type B koker
- Stevig enkelgolfkarton
- Eenvoudig op te zetten
Jij betaalt
€ 2,65
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 39,75
Excl. BTW
€ 48,10
Incl. BTW
- V.a. per stuk
Productomschrijving
Deze verzendkoker van 150 x 150 x 800 mm is gemaakt van stevig bruin enkelgolfkarton. De afmetingen zijn 150 x 150 x 800 mm, geschikt voor langwerpige producten tot 800 mm, niet 1200 mm. Je gebruikt hem los of schuift hem in voor extra lengte. De vierkante vorm voorkomt wegrollen en maakt stapelen eenvoudig. Dankzij de plano levering bespaar je opslagruimte. De koker is snel op te zetten en sluit je veilig af met tape.
Specificaties
| Artikelnummer | 07001112 |
|---|---|
| Lengte binnenmaat (in mm) | 150 mm |
| Breedte binnenmaat (in mm) | 150 mm |
| Hoogte binnenmaat (in mm) | 800 mm |
| Aantal golven | Enkele golf |
| Koker type | Type B1 |
| Pallethoeveelheid | 1080 |
| Percentage gerecycled materiaal | 85 |
| Materiaal | Karton |
| Productkleur | Bruin |