Vierkante verzendkoker 200 x 200 x 600 mm
Artikelnr:
07001117
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 1,98€ 2,40
Per Stuk
Vierkante verzendkoker van 200 x 200 x 600 mm in stevig enkelgolfkarton. Past in. Plano geleverd en eenvoudig op te zetten.
Op voorraad
- Past in type B koker
- Stevig enkelgolfkarton
- Eenvoudig op te zetten
Jij betaalt
€ 2,83
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 42,45
Excl. BTW
€ 51,36
Incl. BTW
- V.a. per stuk
Productomschrijving
Deze verzendkoker van 200 x 200 x 600 mm is gemaakt van stevig bruin enkelgolfkarton. Je gebruikt hem los of schuift hem in voor extra lengte. De vierkante vorm voorkomt wegrollen en maakt stapelen eenvoudig. Dankzij de plano levering bespaar je opslagruimte. De koker is snel op te zetten en sluit je eenvoudig af met tape.
Specificaties
| Artikelnummer | 07001117 |
|---|---|
| Lengte binnenmaat (in mm) | 200 mm |
| Breedte binnenmaat (in mm) | 200 mm |
| Hoogte binnenmaat (in mm) | 600 mm |
| Aantal golven | Enkele golf |
| Koker type | Type C1 |
| Pallethoeveelheid | 540 |
| Percentage gerecycled materiaal | 85 |
| Materiaal | Karton |
| Productkleur | Bruin |