Vierkante verzendkoker 300 x 300 x 1.000 mm
Artikelnr:
07001031
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 4,85€ 5,87
Per Stuk
Stevige vierkante verzendkoker van 300 x 300 x 1.000 mm in bruin enkelgolfkarton. Geschikt voor lange producten. Plano geleverd en eenvoudig op te zetten.
Op voorraad
- Stevig enkelgolfkarton
- Eenvoudig op te zetten
- Verschillende lengtes
Jij betaalt
€ 6,93
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 103,95
Excl. BTW
€ 125,78
Incl. BTW
- V.a. per stuk
Productomschrijving
Deze verzendkoker van 300 x 300 x 1.000 mm is gemaakt van stevig bruin enkelgolfkarton en biedt uitstekende bescherming voor lange, smalle producten. De vierkante vorm voorkomt wegrollen en maakt stapelen eenvoudig. Je zet de koker snel op en sluit hem met verpakkingstape. Dankzij de plano levering bespaar je ruimte in je magazijn. Een praktische keuze voor het veilig verzenden van posters, tekeningen of andere langwerpige artikelen.
Specificaties
| Artikelnummer | 07001031 |
|---|---|
| Lengte binnenmaat (in mm) | 300 mm |
| Breedte binnenmaat (in mm) | 300 mm |
| Hoogte binnenmaat (in mm) | 1000 mm |
| Aantal golven | Enkele golf |
| Pallethoeveelheid | 270 |
| Percentage gerecycled materiaal | 85 |
| Materiaal | Karton |
| Productkleur | Bruin |