Vierkante verzendkoker plakstrip 105 x 105 x 430 mm
Artikelnr:
07013362
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 0,79€ 0,96
Per Stuk
Vierkante verzendkoker van 105 x 105 x 430 mm in stevig enkelgolfkarton. Met plakstrip en tearstrip. Vierkant, stapelbaar en plano geleverd.
Op voorraad
- Zelfklevende plakstrip
- Stevige enkelgolf
- Plano geleverd
Jij betaalt
€ 1,21
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 24,20
Excl. BTW
€ 29,28
Incl. BTW
- V.a. per stuk
Productomschrijving
Deze verzendkoker van 105 x 105 x 430 mm is gemaakt van stevig bruin enkelgolfkarton en geschikt voor langwerpige, smalle producten tot en met 43 cm (de lengte van de koker). De zelfklevende plakstrip zorgt voor snel en stevig sluiten, terwijl de tearstrip het openen eenvoudig maakt. Dankzij de vierkante vorm rolt de koker niet weg en is hij goed stapelbaar. De plano levering bespaart opslagruimte en maakt efficiënt verpakken mogelijk.
Specificaties
| Artikelnummer | 07013362 |
|---|---|
| Gewicht | 119 g |
| Lengte binnenmaat (in mm) | 105 mm |
| Breedte binnenmaat (in mm) | 105 mm |
| Hoogte binnenmaat (in mm) | 430 mm |
| Aantal golven | Enkele golf |
| Koker type | Type A1 |
| Pallethoeveelheid | 1600 |
| Percentage gerecycled materiaal | 85 |
| Materiaal | Karton |
| Productkleur | Bruin |