Vierkante verzendkoker plakstrip 105 x 105 x 715 mm
Artikelnr:
07013365
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 1,15€ 1,39
Per Stuk
Vierkante verzendkoker van 105 x 105 x 715 mm in stevig enkelgolfkarton. Met plakstrip en tearstrip. Vierkant, stapelbaar en plano geleverd.
Op voorraad
- Zelfklevende plakstrip
- Stevige enkelgolf
- Plano geleverd
Jij betaalt
€ 1,76
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 35,20
Excl. BTW
€ 42,59
Incl. BTW
- V.a. per stuk
Productomschrijving
Deze verzendkoker van 105 x 105 x 715 mm is gemaakt van stevig bruin enkelgolfkarton en biedt optimale bescherming voor langwerpige producten tot 71,5 cm (de lengte van de koker). De zelfklevende plakstrip zorgt voor een snelle en stevige sluiting, terwijl de tearstrip het openen eenvoudig maakt. Dankzij de vierkante vorm rolt de koker niet weg en is hij goed stapelbaar. De plano levering bespaart ruimte in opslag en transport.
Specificaties
| Artikelnummer | 07013365 |
|---|---|
| Gewicht | 173 g |
| Lengte binnenmaat (in mm) | 105 mm |
| Breedte binnenmaat (in mm) | 105 mm |
| Hoogte binnenmaat (in mm) | 715 mm |
| Aantal golven | Enkele golf |
| Koker type | Type A1 |
| Pallethoeveelheid | 840 |
| Percentage gerecycled materiaal | 85 |
| Materiaal | Karton |
| Productkleur | Bruin |