Vierkante verzendkoker plakstrip 111 x 111 x 860 mm
Artikelnr:
07013369
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 1,35€ 1,63
Per Stuk
Vierkante verzendkoker van 111 x 111 x 860 mm in stevig enkelgolfkarton. Met plakstrip en tearstrip. Vierkant, stapelbaar en plano geleverd.
Op voorraad
- Zelfklevende plakstrip
- Stevige enkelgolf
- Plano geleverd
Jij betaalt
€ 2,08
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 41,60
Excl. BTW
€ 50,34
Incl. BTW
- V.a. per stuk
Productomschrijving
Deze verzendkoker van 111 x 111 x 860 mm is gemaakt van stevig bruin enkelgolfkarton en biedt een betrouwbare bescherming voor langwerpige producten tot en met 86 cm. De zelfklevende plakstrip zorgt voor een snelle sluiting, terwijl de tearstrip het openen eenvoudig maakt. Dankzij de vierkante vorm rolt de koker niet weg en is hij goed stapelbaar. De plano levering bespaart ruimte in opslag en transport.
Specificaties
| Artikelnummer | 07013369 |
|---|---|
| Gewicht | 211 g |
| Lengte binnenmaat (in mm) | 111 mm |
| Breedte binnenmaat (in mm) | 111 mm |
| Hoogte binnenmaat (in mm) | 860 mm |
| Aantal golven | Enkele golf |
| Koker type | Type A2 |
| Pallethoeveelheid | 840 |
| Percentage gerecycled materiaal | 85 |
| Materiaal | Karton |
| Productkleur | Bruin |