Vierkante verzendkoker plakstrip 140 x 140 x 860 mm
Artikelnr:
07013376
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 1,64€ 1,98
Per Stuk
Vierkante verzendkoker van 140 x 140 x 860 mm in stevig enkelgolfkarton. Met plakstrip en tearstrip. Vierkant, stapelbaar en plano geleverd.
Op voorraad
- Zelfklevende plakstrip
- Stevige enkelgolf
- Plano geleverd
Jij betaalt
€ 2,52
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 50,40
Excl. BTW
€ 60,98
Incl. BTW
- V.a. per stuk
Productomschrijving
Deze verzendkoker van 140 x 140 x 860 mm is gemaakt van stevig bruin enkelgolfkarton. De zelfklevende plakstrip zorgt voor een snelle en stevige sluiting, terwijl de tearstrip het openen vergemakkelijkt. Dankzij de vierkante vorm rolt de koker niet weg en is hij goed stapelbaar. De plano levering bespaart ruimte in opslag en transport.
Specificaties
| Artikelnummer | 07013376 |
|---|---|
| Gewicht | 316 g |
| Lengte binnenmaat (in mm) | 140 mm |
| Breedte binnenmaat (in mm) | 140 mm |
| Hoogte binnenmaat (in mm) | 860 mm |
| Aantal golven | Enkele golf |
| Koker type | Type B1 |
| Pallethoeveelheid | 600 |
| Percentage gerecycled materiaal | 85 |
| Materiaal | Karton |
| Productkleur | Bruin |