Vouwdoos wit 400 x 400 x 350 mm
Artikelnr:
07000244
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 3,28€ 3,97
Per Stuk
Vouwdoos wit 400 x 400 x 350 mm. Bedrukbaar, ruimtebesparend en geschikt voor producten tot en met 10 kg.
Op voorraad
- Professionele uitstraling
- Bedrukbaar
- Geschikt tot 10 kg
Jij betaalt
€ 4,68
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 46,80
Excl. BTW
€ 56,63
Incl. BTW
- V.a. per stuk
Productomschrijving
Vouwdoos wit 400 x 400 x 350 mm. Deze witte vouwdoos is gemaakt van stevig dubbelgolf karton en geschikt voor producten tot en met 10 kg. De doos heeft een professionele uitstraling en is goed te bedrukken, wat zorgt voor een verzorgde presentatie. Uitgevoerd volgens FEFCO 0201 met flappen aan de boven- en onderzijde. Je sluit de doos eenvoudig met tape. Dankzij de plano levering bespaar je ruimte in opslag en transport. Ideaal voor bescherming, opslag en verzending van middelgrote producten.
Specificaties
| Artikelnummer | 07000244 |
|---|---|
| Lengte binnenmaat (in mm) | 400 mm |
| Breedte binnenmaat (in mm) | 400 mm |
| Hoogte binnenmaat (in mm) | 350 mm |
| Aantal golven | Dubbele golf |
| Pallethoeveelheid | 120 |
| Percentage gerecycled materiaal | 85 |
| Materiaal | Karton |
| Productkleur | Wit |