Vouwdoos wit 550 x 450 x 350 mm
Artikelnr:
07000267
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 5,35€ 6,47
Per Stuk
Vouwdoos wit 550 x 450 x 350 mm. Bedrukbaar, ruimtebesparend en geschikt voor producten tot en met 10 kg.
Op voorraad
- Professionele uitstraling
- Bedrukbaar
- Geschikt tot 10 kg
Jij betaalt
€ 7,64
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 76,40
Excl. BTW
€ 92,44
Incl. BTW
- V.a. per stuk
Productomschrijving
Vouwdoos wit 550 x 450 x 350 mm. Gemaakt van stevig dubbelgolf karton en geschikt voor producten tot en met 10 kg. De doos heeft een professionele uitstraling en is goed te bedrukken. Dankzij de plano levering bespaar je ruimte in opslag en transport. Uitgevoerd volgens FEFCO 0201 met flappen aan de boven- en onderzijde. Je sluit de doos eenvoudig met tape. Ideaal voor bescherming, opslag en verzending van middelgrote producten.
Specificaties
| Artikelnummer | 07000267 |
|---|---|
| Lengte binnenmaat (in mm) | 550 mm |
| Breedte binnenmaat (in mm) | 450 mm |
| Hoogte binnenmaat (in mm) | 350 mm |
| Aantal golven | Dubbele golf |
| Pallethoeveelheid | 120 |
| Percentage gerecycled materiaal | 85 |
| Materiaal | Karton |
| Productkleur | Wit |