Zebra etiket 54 x 25 mm
Artikelnr:
70001357
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 5,83€ 7,05
Per Stuk
Zebra etiketten 54 x 25 mm, permanent klevend en direct thermisch. Compatibel met Dymo printers en voordelig alternatief voor originele etiketten.
Op voorraad
- Permanent klevend
- Compatibel met Dymo
- Direct thermisch
Jij betaalt
€ 9,72
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 97,20
Excl. BTW
€ 117,61
Incl. BTW
- V.a. per stuk
Productomschrijving
Deze Zebra etiketten van 54 x 25 mm zijn direct thermisch te bedrukken en leveren een scherp en duurzaam printresultaat zonder gebruik van inkt of toner. Ze zijn permanent klevend en blijven goed hechten op diverse oppervlakken. De etiketten zijn compatibel met Dymo labelprinters en vormen een voordelig alternatief voor originele labels. Elke rol bevat tot en met 500 stickers. Ideaal voor barcodes, verzendetiketten of productlabels.
Specificaties
| Artikelnummer | 70001357 |
|---|---|
| Lengte | 25 mm |
| Breedte | 54 mm |
| Aantal op rol | 500 |
| Pallethoeveelheid | 3900 |
| Diameter kern | 25 mm |
| Materiaal | Papier |
| Productkleur | Wit |
| Rolbreedte | 56 mm |