Zebra etiket 57 x 32 mm
Artikelnr:
70001355
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 8,76€ 10,60
Per Stuk
Zebra etiketten 57 x 32 mm, permanent klevend en direct thermisch. Compatibel met Dymo printers en voordelig alternatief voor originele etiketten.
Op voorraad
- Permanent klevend
- Compatibel met Dymo
- Direct thermisch
Jij betaalt
€ 14,60
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 146,00
Excl. BTW
€ 176,66
Incl. BTW
- V.a. per stuk
Productomschrijving
Deze Zebra etiketten van 57 x 32 mm zijn direct thermisch te bedrukken en bieden een helder en scherp printresultaat zonder gebruik van inkt of toner. Ze zijn permanent klevend en blijven goed zitten op verschillende oppervlakken. De etiketten zijn compatibel met Dymo labelprinters en vormen een voordelig alternatief voor originele Dymo labels. Elke rol bevat tot en met 500 stickers. Ideaal voor productlabels, barcodes of kleine verzendetiketten.
Specificaties
| Artikelnummer | 70001355 |
|---|---|
| Lengte | 32 mm |
| Breedte | 57 mm |
| Aantal op rol | 1000 |
| Pallethoeveelheid | 1800 |
| Diameter kern | 25 mm |
| Materiaal | Papier |
| Productkleur | Wit |
| Rolbreedte | 59 mm |