ZeroTape PP 150 m x 48 mm (PP-hotmelt ↕︎28 µm) ⌀ 38 mm
Artikelnr:
08003370
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 5,24€ 6,34
Per Rol
ZeroTape PP hotmelt tape 150 m x 48 mm. Wit met opdruk ‘breekbaar’, ergonomisch en premium kwaliteit. Alleen geschikt voor ZeroTape dispenser.
Op voorraad
- extra rollengte
- ergonomisch
- premium
Jij betaalt
€ 7,49
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 269,64
Excl. BTW
€ 326,26
Incl. BTW
- V.a. per rol
Productomschrijving
Deze witte ZeroTape PP tape met de opdruk ‘breekbaar’ is 150 meter lang en 48 mm breed. De tape heeft een hotmelt lijmlaag en een PP drager van 28 micron dik. Dankzij de extra rollengte werk je efficiënter met minder wisselmomenten. De tape is ontworpen voor gebruik met de ergonomische ZeroTape dispenser. Let op: deze tape past niet in standaard houders en werkt uitsluitend met het ZeroTape systeem.
Specificaties
| Artikelnummer | 08003370 |
|---|---|
| Gewicht | 330 g |
| Lijmsoort | Hotmelt |
| Pallethoeveelheid | 2160 |
| Diameter kern | 38 mm |
| Dispenser | Hand |
| Foliedikte | 28 micron |
| Materiaal | PP |
| Productkleur | Wit |
| Rollengte | 150 m |
| Rolbreedte | 48 mm |